Witamy

Przedstawiamy rozwiązanie dedykowane dla automatyki fabrycznej uPC central firmy VTS. Dzięki naszej aplikacji uzyskujesz przejrzysty i prosty interfejs obsługi urządzenia oraz aplikację Android, która pozwoli kontrolować wszystkie centrale na Twoim obiekcie.

AKMEwiz to usługa dedukowana dla małych i średnich obiektów, gdzie nie ma złożonych systemów BMS, a jest potrzeba kontroli podstawowych parametrów urządzeń.

AKMEwiz for VTS wykorzystuje fabryczne sterowniki i karty komunikacyjne co zmniejsza koszty do minimum. Jest to najtańsze rozwiązanie na rynku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą w 4 prostych krokach.

Krok 3 – Twoja wizualizacja AKMEwiz

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą aplikacją wizualizacyjną wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie dla Twojego obiektu.

 

Zapewniamy, że uruchomienie wizualizacji nie wiąże się w tym przypadku z żadnymi dodatkowymi nakładami na sprzęt – wystarczy podłączyć fabryczną kartę VTS do sieci internetowej i pozwolić nam zmodyfikować oprogramowanie karty.

Dodatkowo otrzymasz link do aplikacji Android oraz login i hasło do zalogowania się w aplikacji – wszystkie Twoje urządzenia będą dostępne na jednym ekranie Twojego telefonu.

 

Cena AKMEwiz dla pojedynczej centrali VTS wynosi 900 pln netto (*).

 

* w przypadku konieczności dojazdu na obiekt klienta należy założyć koszt dojazdu (ustalany indywidualnie),
* w przypadku większej ilości central cena podlega negocjacji,
 

Zapytaj o ofertę ‚Resseler’ dla firm wykonawczych i serwisów VTS.

 

Uwaga! Modyfikacji oprogramowania karty nie wpływa na fabryczną gwarancję! W każdej chwili możesz przerzucić firmware karty i powrócić do pierwotnego stanu.

Jesteś zainteresowany – wyślij zapytanie!

Imię i nazwisko (wymagane)

Miasto (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>