Witamy

Przedstawiamy rozwiązanie dedykowane dla automatyki fabrycznej uPC central firmy VTS. Dzięki naszej aplikacji uzyskujesz przejrzysty i prosty interfejs obsługi urządzenia oraz aplikację Android, która pozwoli kontrolować wszystkie centrale na Twoim obiekcie.

AKMEwiz to usługa dedukowana dla małych i średnich obiektów, gdzie nie ma złożonych systemów BMS, a jest potrzeba kontroli podstawowych parametrów urządzeń.

AKMEwiz for VTS wykorzystuje fabryczne sterowniki i karty komunikacyjne co zmniejsza koszty do minimum. Jest to najtańsze rozwiązanie na rynku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą w 4 prostych krokach.

Krok 2 – Podłączenie karty TCP/IP do LAN

 
step2_siec-300x173Aby umożliwić wyświetlanie danych z Twojego urządzenia wentylacyjnego konieczne jest jedynie podłączenie go do Twojej lokalnej sieci komputerowej (LAN).

 

Najlepiej, aby zajęły się tym osoby odpowiedzialne za komputery w Twojej firmie (konfiguracja sieci lokalnej nie wchodzi w zakres naszej usługi).

 

Karta PCO WEB jest dla sieci zwykłym „komputerem”. Należy zdefiniować jej numer IP (najlepiej statyczny) i tak skonfigurować sieć lokalną, aby urządzenie „widziało” się z komputerami w sieci.

 

Co więcej, jeżeli tylko chcesz i zezwoli na to Twój administrator sieci, można skonfigurować także dostęp z Internetu. Jest na to kilka sposobów więc najlepiej zapytaj swoich speców od IT.

 

Jeżeli już to zrobiłeś masz dostęp do standardowej strony generowanej przez webserwer, która jednak nie jest dostosowana do Twojego urządzenia i przedstawia dane w sposób tabelaryczny i wymagający ciągłej pracy z dokumentacją centrali i lista zmiennych sieciowych.

 

Widok standardowego ekranu PCO WEB:

bms2

  • Czy wiesz gdzie szukać gdzie szukać prędkości wentylatora?
  • Czy wiesz gdzie zmienić tryb pracy centrali?

Chcesz, aby sterowanie było proste jak w systemie BMS, a odczyty widoczne na rysunku centrali?
Przejdź do kroku 3 i zobacz co możemy zaoferować w ramach AKMEwiz For VTS.

Jesteś zainteresowany – wyślij zapytanie!

Imię i nazwisko (wymagane)

Miasto (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>